💜На сторінці FitCurves четвер — традиційно день для #fitcurves_історіяуспіху. Сьогодні ми підготували для вас чудову розповідь Степанян Арпіне, яка займається у клубі Миколаїв-2.

💭«Вітаю! Мені 38 років і я мама трьох дітей. В FitCurves я тренуюсь з січня мінулого року. Пройшла Програму управління вагою і взяла участь в марафоні схуднення.

Я просто в захваті!

Раніше мій улюблений чоловік лише спостерігав за моїм харчуванням і жартував, не помічаючи що я ображаюся на його несерйозне ставлення. Але зараз він в усьму підтримує мене, за 5 днів схуд на 3 кг!
🔥Чоловік щасливий, адже він змінюється зсередини. Ми разом снідаємо і та вечеряємо, обід і вода завжди з собою. Це так здорово! Він радиться зі мною, а я КОРОЛЕВА! Разом готуємо! Діти підбігають, куштують, посміхаються, вони теж щасливі. Старший син сказав, що захоплюється нами, він теж прихильник здорового харчування.

🙌Одним словом FitCurves змінив наше життя на краще. За рік я схудла на 14кг, з яких 12 кг жирової маси і мінус одиниця внутрішнього жиру. Мені хочеться йти в клуб, адже там чекають кращі тренери, мудра і добра Ірина Миколаївна! Кожен день дякую долі за моє рішення почати займатися саме тут, тому що я зустріла сильну команду красивих жінок-тренерів, з якими мені легко і добре!

Я зміцнила своє здоров’я, і тепер відчуваю себе молодшою, бадьорою, енергійною і легшою. Змінюється філософія мого життя.
😇Я впевнена, що і надалі буду досягати своїх цілей, адже Я МОЖУ!»