Pink Party: робити добро легко

Прес-реліз

10 жовтня о 17:00 у ТРЦ Гулівер (Спортивна площа, 1a, Київ) відбудеться благодійна вечірка PinkParty за участі Асоціації «Українські центри нових технологій здоров’я» в рамках всесвітнього місяця боротьби з раком молочної залози (РМЗ).

PinkParty — всесвітній рух, проекти, якого проходять більш ніж в 50 країнах світу. Проект має на меті привернути увагу до проблеми раку молочної залози, і звернути увагу жінок усього світу, що можна і потрібно суттєво знизити ризик захворювання, а також, що вести здоровий спосіб життя — це просто, весело і сучасно!

Проект підтримує Центр громадського здоров’я МОЗ.

«Це третій щорічний соціально-благодійний захід в Україні», — зазначила Катерина Блінова, заступник голови Асоціації «Українські центри нових технологій здоров’я». – «Ми хочемо підбадьорити і підтримати кожну українську жінку, закликати її зміцнювати своє здоров’я, дотримуватися елементарних заходів профілактики, своєчасно обстежуватися! Ми хочемо надихнути жінок просто любити себе!»- додала Катерина.

Ведучий вечірки – Фелікс Ардельянов.

Спеціальний гість – Маша Єфросиніна.

Що чекати?

  • Вражаючий флешмоб
  • Welcome-сет від Дар`ї Коломієць
  • «Співачка року» за версією легендарної премії Золота Жар-птиця – TAYANNA
  • Виступ гурту «Нумер 482»
  • Модний показ та шоу-рум від українського дизайнера одягу – Анни Пєєвої
  • TOP Secret! Сюрприз для гостей! Такого Ви не очікували!
  • Розіграш цінних подарунків від партнерів проекту

З ініціативи Асоціації та підтримки ряду медичних клінік, протягом всього жовтня в клубах FitCurves по всій Україні будуть проводитись акції, спрямовані на допомогу жінкам в обстеженні і лікуванні РМЗ. Буде надана допомога у проходженні  безкоштовного обстеження, а також при необхідності буде надана цільова фінансова допомога.

Благодійну всеукраїнську «Рожеву вечірку» підтримали зірки шоу-бізнесу, Новий канал — український телевізійний канал, що входить до медіахолдингу StarLightMedia, найбільша танцювальна радіостанція в Україні KISS FM, ТРЦ Гулівер, громадські діячі, лідери думки, медики, бізнесмени, некомерційні організації та просто небайдужі люди! Ще одна мета PinkParty — це збір коштів для Національного Інституту Раку, а також для адресної допомоги жінкам, які проходять лікування.

PinkParty ініційована Асоціацією «Українські центри нових технологій здоров’я» в рамках всеукраїнського проекту «Здорова нація — сильна Україна», яка проходить за підтримки Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства молоді та спорту України та головного партнеру заходу — мережа фітнес-клубів FitCurves.

Асоціація «Українські центри нових технологій здоров’я»

 

Більш детальну інформацію шукайте на сайті проекту — http://pinkparty.org.ua/

 

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close