До Міжнародного дня турботи про себе

FitCurves у центрі світових тенденцій здорового способу життя. Разом зі Світом, ми відзначаємо 24 липня, відносне нове та сучасне свято – День турботи про себе. Ця дата, 24 липня, символізує, що переваги самодопомоги відчуваються 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Мета заходів International Self-Care Day – дати людям зрозуміти, як дбати про себе для того, щоб бути здоровим. Особливо у літньому віці ми можемо мати таку якість, що можемо краще керувати, затримувати або навіть запобігати появі таких захворювань, як інфаркти, інсульти, діабет і ракові захворювання.

Міжнародний фонд самодопомоги розробив ключові рамки для самостійного догляду за сімома «стовпами» або «областями»:

Стовп 1. Основи знань щодо охорони здоров’я – включає: здатність людей отримувати, обробляти та розуміти основні фактори, що впливають на здоров’я.

Стовп 2. Психічне благополуччя, самосвідомість – включає розуміння вашого: індексу маси тіла (ІМТ), рівня холестерину, кров’яного тиску; участь у скринінгах здоров’я.

Стовп 3. Регулярна фізична активність. Фізична активність або фізичні вправи можуть поліпшити ваше здоров’я і знизити ризик розвитку ряду захворювань, таких як цукровий діабет 2 типу, рак і серцево-судинні захворювання. Фізична активність і фізичні вправи можуть мати негайну і довгострокову користь для здоров’я. Найголовніше, що регулярна діяльність може поліпшити якість життя. Мінімум 30 хвилин на добу дозволяють вам користуватися цими перевагами.

Стовп 4. Здорове харчування – включає: наявність поживної, збалансованої системи харчування з відповідними рівнями споживання калорій.

Стовп 5. Уникнення ризику – включає: припинення вживання тютюну, обмеження вживання алкоголю, використання сонцезахисних засобів.

Стовп 6. Гарна гігієна – включає: миття рук регулярно, чищення зубів, миття їжі.

Стовп 7. Раціональне та відповідальне використання продуктів, послуг, діагностики та медикаментів – включає: знання небезпек, відповідальне використання, коли це необхідно.

Система тренування FitCurves основана саме на комплексному догляді за своїм здоров’ям, вона дружня до вікових та фізичних обмежень, безпечна та ефективна, включає тренування на унікальних тренажерах, програму харчування від американських дієтологів та супровід фахівців клубу на всіх етапах. Запрошуємо вас до наших клубів на безкоштовну діагностику тілобудови та постановку індивідуального плану.

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close