FitCurves&Charity Weekend 2018

Charity Weekend

25 серпня пройшов третій благодійний фестиваль для всієї родини «Charity Weekend. Здоровий день», заснований Машею Єфросиніною спільно з фондом «Твоя опора». FitCurves, як найбільш розповсюджена мережа України з найкращими тренерами та фахівцями, була Головним партнером заходу!

Всі кошти, виручені за вхідні квитки та від продажу в «Зірковій лавці», будуть передані на благодійність (в фонд «Твоя опора»), який купить для ІПАГу інноваційний рентген апарат вартістю близько 4 мільйонів гривень. З ним, тисячам новонароджених, зможуть швидше і якісніше поставити діагноз. Цей апарат — шанс врятувати маленькі життя.

Всього було зібрано 2 229 874 гривень – це рекордна сума за усі роки існування Charity Weekend.

Наймогутнішою частиною заходу стала медична зона, яка існує з самого початку «Здорового дня» і є ключовим фактором, що відрізняє «Charity Weekend» від інших сімейних фестивалів. Гості змогли обстежити дітей і отримати консультацію 8 докторів: педіатр, гастроентеролог, імунолог, ортопед, офтальмолог та інші лікарі, у яких в обов’язковому порядку було необхідно продіагностувати дитину.

«Для меня “Charity Weekend. Здоровый день” приобретает национальные масштабы. Вся колоссальная проделанная организационная работа, несомненно, стоит всех потраченных усилий, так как нам уже начинают писать украинские компании, которые стали проводить небольшие подобные мероприятия в своих городах. Возможно, в ближайшем будущем “Charity Weekend” выйдет за пределы Киева, и это станет невероятным счастьем для каждого из нас» — говорить Маша Єфросиніна.

FitCurves
Всі, хто прийшов на «Charity Weekend Здоровий день з Машею Єфросиніною» – мав унікальну можливість у доступній і цікавій формі дізнатися все про мистецтво та життя у стилі FitCurves.
Більше 10 000 чоловік відвідали цей захід. Величезна кількість людей познайомилися з FitCurves і побачили щирі посмішки та турботу фахівців, професіоналізм та мали змогу пройти діагностику тілобудови. Також, у нас на локації, Жінки дізналися про одну з найефективніших систем занять у світі, а саме: інтервальні кругові силові тренування у стилі «Чудово бути у FitCurves»!

Ми дякуємо кожній з Вас за те, що відвідали «Charity Weekend. Здоровий день», оскільки тільки разом ми зможемо врятувати тисячі дитячих життів. Підтвердження цьому, є зібрана сума організаторами заходу.

Разом ми сильніше!
#РазомзFitCurves #РезультатзFitCurves #CharityWeekend2018 #Ukraine

 

 

 

Бесплатная диагностика телосложения и ознакомительная тренировка

phone instagram facebook telegram copyright checked play close