FitCurves — партнер «Національного тижня здоров’я»

 

Дбати про власне здоров’я це не про лікування. Це про прості кроки на підтримку свого організму та тіла але кожного дня! І все це не так складно, навіть у сучасному ритмі життя. Потрібно лише розуміти зовсім елементарні речі та навчитися приділяти трохи часу для себе. І наше тіло та організм щиро віддячать енергією та здоров’ям! Саме на це – формування сучасної культури здорового способу життя, спрямовано зусилля всеукраїнського проекту «Національний тиждень здоров’я», що присвячений всесвітньому Дню здоров’я.

Що робити, аби у будь якому віці почувати себе сильною зовні та всередині, мати достатньо енергії для себе та близьких, не витрачати купу грошей на ліки та докторів?

Дізнайся про це разом з FitCurves на «Днях здоров’я на ВДНГ», що пройдуть 13 та 14 квітня у рамках «Національного тижня здоров’я». Це буде  цікавий та корисний час для всієї родини –  експо-зона, де будуть представлені відповідальні виробники здорових та функціональних продуктів, медичні та лабораторні сервіси, провайдери фітнес- та велнес-послуг, б’юті-послуг. Лекції та майстер-класи від справжніх фахівців, великий Парк-Квест, святковий концерт та розіграш корисних призів від партнерів!

Здоров’я, енергія, активне довголіття, задоволення від життя – саме цю філософію підтримує сучасна людина. Саме ця філософія полягає у систему FitCurves!

Комплексний збалансований підхід до свого здоров’я, що включає ефективну Програму харчування (без дієт та стресу), інноваційну систему тренувань, що потребує лише 30 хвилин у зручний для вас час, та систему безпеки для здоров’я, що включає обов’язковий супровід тренера, заняття на гідравлічних тренажерах (безпечні для суглобів) та обов’язкові щомісячні діагностики для відслідковування результатів та корегування навантаження.

Саме цей підхід зробив FitCurves найбільшою мережкою фітнес-клубів в Україні та Світі, а мільйони жінок більш сильними, здоровими та щасливими!

Приєднуйся до «Національного тижня здоров’я», «Днів здоров’я на ВДНГ», FitCurves та новому здоровому етапу свого життя!

ПЕРЕЙТИ НА ОФІЦІЙНУ СТОРІНКУ

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close