FitCurves Запоріжжя та Тбілісі – офіційна позиція Компанії

Олена Мясоєдова є партнером FitCurves протягом 10 років c 2009 року і володіє двома франшизами FitCurves в Тбілісі і сімома франшизами FitСurves в Запоріжжі. Протягом 8 років з пані Мясоєдовою було підписано 7 договорів в Україні і 2 договори в Грузії, в яких чітко позначені правила співпраці, відповідальність сторін, правила володіння бізнесом, а також норми закриття клубів і порядок розірвання договору.

З незрозумілих причин, пані Мясоєдова вирішила припинити співпрацю з компаніями в Україні та Грузії, порушуючи умови діючих договорів і не надавши ніяких офіційних заяв, не пройшовши процедуру офіційного розірвання договорів. Не поставивши до відома учасників переговорного процесу, раптово в лютому 2019 змінила вивіски у клубах, які знаходяться в м. Запоріжжя за адресами: вул. Незалежної України, 39; вул. Ладозька, 40а; вул. Чарівна , 155а; вул. Поштова, 75; вул. Запорізького козацтва, 20а, та м. Тбілісі за адресами: Hizanishvili, 2 та Shartava, 41, при цьому залишивши тренажери, систему тренувань і весь інструментарій, які спочатку належать і є інтелектуальною власністю американської Компанії Curves та її представниками в Україні та Грузії.

• Оскільки договори не були розірвані і не були проведені повернення обладнання, виплати та фінальний взаєморозрахунок, це є грубою юридичною помилкою з її боку.

• Її представники (партнери з франшиз FitCurves) продовжують надавати фітнес послуги під новою назвою FitNext, за адресами, де раніше були клуби FitCurves в м. Запоріжжя: вул. Незалежної України, 39; вул. Ладозька, 40а; вул. Чарівна, 155а; вул. Поштова, 75; вул. Запорізького козацтва, 20а та м. Тбілісі за адресами: Hizanishvili, 2 та Shartava, 41.

• Клієнтам надається інформація, що компанія FitCurves призупиняє свою діяльність в Україні, і вони змушені змінити назву. Цим вони вводять в оману клієнтів, співробітників, так само використовують особисті дані клієнтів в інших цілях.

Оскільки конфлікт із згадкою брендів і прізвищ було винесено пані Мясоєдовою в публічний простір, без відповідного підтвердження або законного обґрунтування, ми вважаємо доречним в цій ситуації подачу кількох позовів про наклеп і переходимо до дій з захисту репутації бренду і імені.

Ми хочемо попередити всіх клієнтів існуючих клубів в Запоріжжі, які раніше підписували договори в цих клубах, які знаходяться в м. Запоріжжя: за адресами: вул. Незалежної України, 39; вул. Ладозька, 40а; вул. Чарівна (Чарівна), 155а; вул. Поштова, 75; вул. Запорізького козацтва, 20а, та м. Тбілісі за адресами: Hizanishvili, 2 та Shartava, 41, розраховуючи, що їм будуть надані тренування по системі FitCurves. Відтепер ми не можемо нести відповідальність за безпеку тренувань, рівень знань і навичок співробітників, якість продукції, що продається (білкові коктейлі, вітаміни і тд). Ваші права були порушені, вам надали неправдиву інформацію про франчайзингову мережу FitCurves, власники цих клубів будуть покарані за правові порушення, яких припустилися. Найближчим часом, будуть виставлені вимоги припинити будь-яку діяльність за цими адресами, якщо вона пов’язана з подібною фітнес діяльністю. Тому, якщо ви оплатили абонемент, хочемо вас попередити, що може бути неповернення ваших коштів в разі припинення діяльності. Так само будьте пильні який договір ви підписуєте, хто і за що несе відповідальність, які фахівці вам надають послуги. Ви вже маєте право розривати договори, якщо ви розраховували отримувати послуги за системою FitCurves.

На сьогоднішній день, юристи ведуть правові розслідування щодо діяльності пані Мясоєдової, так як ситуація вже давно перейшла в формат судових позовів. Юристи встановили з боку Олени ряд серйозних порушень і зараз відкриті справи в кількох інстанціях в Україні:

— кримінальна — шахрайство і крадіжка майна (стаття 190 частина 1 Кримінального кодексу);

— цивільний суд щодо невиплачених боргів за оренду обладнання третім особам;

— готується справа до суду щодо недобросовісної конкуренції та нанесення шкоди бізнесу і авторського права;

— готується справу до господарського суду в Естонії щодо заборгованості і нанесення шкоди міжнародному бренду.

Ми сподіваємося, що наша Компанія відкриє в цих містах клуби, щоб ви могли продовжувати тренуватися з безпечною і ефективною системою, зміцнюючи своє здоров’я і не завдаючи собі шкоди. Приносимо свої вибачення перед вами за недобросовісну діяльність з боку Олени Мясоєдової і її партнерів. Так само, якщо ви будете бачити, що і далі використовується в цих клубах технологія, тренування, обладнання FitCurves, прохання повідомляти на імейл юридичного відділу компанії fc.law.headoffice@gmail.com

 

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close