Міжнародний день людей літнього віку

Сьогодні і кожен день ми відзначаємо людей літнього віку — за їх мрії, вчинки та рішучість, які створили світ, яким ми насолоджуємось сьогодні.

Це нагода визнати значне зростання цього сегменту населення, внесок, який вкладають літні люди у суспільство, та довести до відома проблеми, пов’язані з віком.

За даними ООН, чисельність населення світу старше 60 років до 2050 року подвоїться. Сегмент 60+ зростає швидше, ніж будь-яка інша вікова група, і очікується, що:

• збільшиться з 962 мільярдів у 2017 році до 1,4 мільярда до 2030 року

• збільшиться вдвічі до 2050 року до 2,1 мільярда

• втричі на 2100 до 3,1 млрд

Прогнози говорять про те, що тривалість життя продовжує зростати по всьому світу, так само збільшуватиметься і кількість, так званих «хворих» років, що ще більше навантажить системи охорони здоров’я. Оцінка Всесвітньої організації охорони здоров’я 2015 року застерегла, що системи охорони здоров’я стають нестабільними для задоволення потреб літніх людей, і що нинішні системи охорони здоров’я не пристосовані до тих потреб, що потребує старше населення, навіть у країнах з більшим доходом».

У компанії ФітКьорвс, ми вважаємо, що ніколи не було важливішого часу для задоволення вікових потреб у сфері здоров’я. Ми застосовуємо свої широкі знання та досвід в галузі харчових наук, досліджень та інновацій у сфері спорту, щоб покращити здоров’я та якість життя. Ми прагнемо до комплексного підходу до свого здоров’я, як рекомендують лікарі в усьому світі. Саме таку систему зміцнення свого здоров’я пропонує ФітКьорвс сьогодні. Система складається з інноваційного фітнесу для жінок на безпечних гідравлічних тренажерах, інтегрованої Програми харчування та комплексного супроводу кожного клієнту. Наша система не має вікових обмежень, дуже дружня до людей з різноманітними захворюваннями, дуже проста та зручна в умовах сучасного міста!

Зробить сьогодні внесок в своє здоров’я, щоб мати активне та здорове довголіття!

З Міжнародним днем літніх людей!

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close