Прогулянки — простий шлях до здоров’я

Часом ми шукаємо складні шляхи для досягнення стрункого та гарячого тіла. І хоча за вікном досить прохолодна погода, тренування завжди зігріють Вас!

Вчені в Гарварді провели дослідження як саме прогулянки впливають на наше здоров’я і скільки кроків має зробити жінка для отримання бажаного ефекту. Вони стверджують, що регулярні фізичні навантаження знижують ризик захворювання серця, діабету другого типу, ожиріння та, можливо, декількох видів раку. Регулярні фізичні вправи також знижують ризик передчасної смерті. Жоден лікарський препарат, який був винайдений, не може похизуватися такими перевагами. Напевно, порада, яку ви чули найчастіше, полягає в тому, що помірні фізичні навантаження — наприклад, швидка ходьба (близько 3 миль / год) протягом 30 хвилин принаймні п’ять разів на тиждень — принесе всі перераховані вище користі для здоров’я. Зверніть увагу, що вчені радять саме 30-хвилинне навантаження, що як не дивно, є основою нашої системи тренувань у клубі. 

Якщо задуматися на хвилину у нас з Вами під рукою завжди — є розумний пристрій — смартфон, в яких є функція вимірювання того, наскільки ми фізично активні: підрахунок кількості кроків, які ми робимо щодня. Чудово, але якою має бути наша мета? Скільки ж кроків ми маємо пройти, щоб дійсно отримати максимальну користь?

Найкраще дослідження з цього питання було опубліковане у травні 2019 року в результати тривалої кропіткої праці вчених Гарвардської медичної школи.

В дослідженні брали участь майже 17 000 жінок. Прилад, який рахував кожен крок під час активності сім днів поспіль. Кількість людей, які загинули протягом наступних чотирьох років, порівнювали у чотирьох групах, кожна зі зростаючою середньою кількістю кроків на день: 2718 кроків (найменш активних), 4 363 кроків, 5 905 кроків та 8 442 кроки (найактивніші). Суворі статистичні методи були використані для обліку впливу речей, окрім рівня активності, які могли б вплинути на ризик смертності жінок, такі як хвороби, які вони могли мати.

Висновок: в жінок, що в день робили від 7500 кроків ризик смерті був приблизно на 40% нижчим, ніж для найменш активної групи. Вище 7500 кроків не було явної додаткової переваги. Крім того, енергійність кроків (на кшталт того, як швидко вони прогулювалися) не мають особливого впливу.

Уявіть тільки якщо така користь від звичайних кроків, наскільки ж ефективними — є колові тренування у наших клубах під наглядом професійного тренера FitCurves.

Можливо під час однієї з таких прогулянок ви заглянете в найближчий клуб FitCurves. Де Вас із радістю зустрінуть наші спеціалісти.

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close