Разом до нових звершень!

FitCurves – це Компанія з місією та відповідальністю за здоров’я нації.

Тому ми постійно турбуємося про підвищення професійних якостей наших спеціалістів і надаємо їм можливість побачити та перейняти досвід інших прогресивних країн.

В цьому місяці ми побували в Японії. Наші враження від співпраці з партнерами з цієї країни перевершили наші очікування. Одна з наших Франчайзі Катерина Блінова зазначила: «Філософія японського мінімалізму захопила мене, постійне очищення свого гардеробу приводить мене до думки звільнитися від усього зайвого, що займає мій простір і думки. Мотлох краде твою життєву енергію… Побувавши в цій дивовижній країні я побачила, що в них немає нічого зайвого: від туалетів до офісу, від одягу до інтер’єрів в ресторанах. Взагалі, вся їх культура прагне до простоти: дзен, чорно-біла каліграфія, суміе, хайку. Такий спосіб життя передбачає відмову від бездумного споживання і володіння лише найнеобхіднішими речами».

Японська культура вчить нас гармонійному впорядкуванню нашого життя та організації адміністративних процесів, тому ми обов’язково реалізуємо здобутий досвід нашої захопливої подорожі для створенні комфортних умов для Вас та досягнення Вами найкращих результатів від тренувань в мережі FitCurves.

За час перебування в країні де як то кажуть «сходить сонце» — ми побували в різних клубах Curves, і були вражені їхньою організованістю та спрямованістю на успіх. «Зіткнення з іншим менталітетом, — каже наш Франчайзі Світлана Співакова, — підштовхує нас до зміни своєї ментальності, переконань, виховання, звичок, потрібно також пам’ятати, що все це відбувається помірними кроками в результаті роботи над собою.»

Сподіваюсь Вам сподобалась наша стаття, слідкуйте за новинами на нашому сайті і соціальних мережах: https://www.facebook.com/FitCurvesUkraine  та не пропустіть інші цікаві новинки від команди FitCurves.

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close