Зустріч Власників та виступ Тетяни Ільєнко

Компанія FitCurves – це перш за все першокласні спеціалісти, які безперервно розвивають свої професійні якості для того, щоб з кожним тренуванням Ви, дорогі жінки, відчували на собі всі переваги тридцяти хвилинного заняття та унікальної американської методики розробленої спеціально для жінок.
Чи задумувались Ви про те, як по різному ми сприймаємо нашу роботу, умови праці, стосунки з колегами по роботі, наскільки ми маємо різне уявлення про ідеальну роботу?
Безперечно на кожну людину впливають різні фактори, такі як умови життя, ситуація в суспільстві, традиції та культура країни, сім’ї, все це складає наш досвід, наше бачення та ставлення до життя в цілому.
На минулому тижні пройшла «Зустріч Власників» клубів FitCurves з усієї України та Європи, на якій виступила відомий український коуч Тетяна Ільєнко. На цій зустрічі наші майстри франчайзі Світлана Співакова та Катерина Блінова розповіли про плани на цей рік, окрім того виступили провідні спеціалісти з різних напрямків нашої Франшизи.
Декілька слів про нашого спікера, Тетяна Ільєнко – це бізнес-тренер з управління персоналом, автором тренінгу «Мегатренди 2030. Нова роль керівника майбутнього», коуч ефективності з 15 річним досвідом в управлінні персоналом, засновник В2В Медіа Групи TradeMasterGroup (10 років на ринку), автор Щоденника Успіху Youcoach, пройшла понад 100 тренінгів (управління, маркетинг, продажі, коучинг, переговори, фінанси, тренінг для тренерів), а також є ученицею засновника коучингу Тімоті Голв, Марка Де Турка (Вільний бос), Сільвіанни Канніо (Майстерність коучингу).
Тематика її виступу стосувалася рекрутингу та найму персоналу. Спікер поділилася авторською методикою аналізу та підбору персоналу, розкрила чималу кількість питань, які стоять на шляху кожного власника бізнесу, таких як: проблему керівників в управлінні персоналом, причини незадоволеністю роботою та інше. Окрім того, нас вразив її критичний аналіз особливостей спеціалістів в розрізі різних поколінь.
Ми виказуємо Велику подяку Тетяні Ільєнко за надзвичайно інформаційний виступ та запрошуємо всіх клієнтів завітати в будь-який клуб мережі FitCurves, щоб відчути на собі найкомфортніші умови тренування та увагу професійного персонального тренера, який супроводжує Вас під час тренувань.
FitCurves – це Ваш шлях до здорового та стрункого тіла.

 

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close