Odrex Bra Day спільно з FitCurves Ukraine

«Медицина — це не тільки про лікарів, це ще і про пацієнтів», — каже Анна Узлова, Співзасновник проекту Soul Sisters — простір підтримки і кансеросвіти.

У місті Одеса, у партнерів FitCurves Ukraine, в Medical Hub Odrex відбувся захід для жінок, присвячений Міжнародній ініціативі Bra Day (Breast Reconstruction Awareness Day), що в перекладі з англійської означає «інформування про відновлення грудей».

Ми вирішили відкрито говорити про рак для того, щоб ті, хто зіткнувся з цим діагнозом знали, що вони не одні, що з цим захворюванням можна жити і потрібно боротися.

Наші спікери відверто ділилися своїми історіями, розповідали про помилки, про страхи і про те, як це — бути онкопацієнтом. Кожна історія — це безцінний досвід. Жінки розповіли з якими труднощами стикалися на шляху до одужання і що їм давало сили в боротьбі з недугою.

  • Таша Шапіро — Президент фонду «SimulFortes». Тема: «Обійми мене — не біси мене. Як підтримати онкопацієнтів і відносини в родині».
  • Інеса Матюшенко — засновниця проекту Cancel-R. Тема: «Як бути усвідомленим онковиздоравлюючим і пройти правильний шлях до ремісії»
  • Юлія Балан — співорганізатор проекту Cancel-R. Тема: «Просто додай соди: як альтернативна медицина вбиває нас, але не вбиває рак»
  • Мила Реутова — голова громадської організації інвалідів онкології «Квант». Тема: «Як не боятися рецидиву і не «вигоріти» протягом тривалого лікування»
  • Анна Узлова — співзасновник проекту «Soul Sisters — простору підтримки і кансеросвіти». Тема: «Be Patient with patient. Особливості комунікації лікар-пацієнт»

На заході можна було поспілкуватися з представниками компанії-виробника грудних імплантів Polytech, та з представниками найбільшої мережі фітнес-клубів в Україні — FitCurves.

Також в рамках заходу виступили завідувач відділенням онкології, онкогінеколог Валентин Корнієнко та керівник напрямків пластичної хірургії і мамології, пластичний хірург, хірург-онколог (мамолог) Володимир Сажиєнко. Лікарі розповіли про методи лікування і поділилися своїм лікарським поглядом на спілкування з пацієнтами та лікування онкології.

Заходи такого формату — це чесна і відверта розмова з суспільством, з близькими та з собою.

Бути здоровим просто.

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close