Живи Fest-2019

У суботу, 21 вересня, на Контрактовій площі в Києві відбувся всеукраїнський благодійний соціально-мистецький фестиваль «Живи Fest», офіційним партнером якого є FitCurves.

Головною метою фестивалю — є об’єднання українців навколо цінностей і унікальності людського життя.

21 вересня визначний день, у всьому світі його відзначають, як Міжнародний день миру, і наша Україна також святкує його з усією пошаною та маштабною програмою.

В цьому році з 12:00 до 22:00 на Контрактовій площі відбувалися неймовірні дійства, які розгорталися в неймовірному шквалі ємоцій та драйву під гучну музику та ритмічні танці. Насичена концертна програма і виступи відомих лідерів громадської думки, сімейні та дитячі розваги, воркшопи для батьків, спортивні змагання, благодійний ярмарок, яскравий флешмоб «мир тобі, Україно!», богатирські ігри та майстер-класи для довголіття, арт-батли і презентації книг українських авторів, презентація руху «Мрійники України», лазерне шоу, інтерактивна зона для дітей і батьків, майстер-клас по приготовления ролів і аквагрим, фотозони і квести. Окрім того, працювали смачні фудкорти, безкоштовні батути, дитяча розважальна зона і все це прикрашалося запальними гучним підспівуванням учасників.

Тож ми вдячні всім хто приєднався до нас і завітав на свято ЖИТТЯ!

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close