Відкрий нову себе!

Дорогі дівчата, команда FitCurves дбає про Вас навіть у літку, коли навколо стільки спокуси, адже досвідчені дієтологи FitCurves знають як саме потрібно дбати про твоє тіло.

А зараз цікава інформація про інтенсивні тренування! Чому ж 30-хвилинне інтенсивне кардіо та силове навантаження так корисне та ефективне?

Протягом десятиліть спортсмени-конкуренти додавали до своїх тренувань короткі прийоми напружених та інтенсивних занять, щоб підвищити свою ефективність. Ця практика, відома як інтервальна підготовка, зараз переходить у основний потік, підкріплюючись новими доказами корисності для здоров’я для всіх людей, навіть для тих хто має проблеми із захворюваннями серця.

«Зростає консенсус, що інтервальне тренування допомагає людям схуднути і може мати користь для серцево-судинної системи», — каже кардіолог доктор Стівен Вівіотт, доцент кафедри медицини Гарвардської медичної школи. Також відомі як інтернальні тренування високої інтенсивності (HIIT), ці тренування чергуються між періодами активності високої та низької інтенсивності. Ви можете робити інтервали під час будь-якого типу вправ — ходьби, бігу, їзди на велосипеді, плавання або навіть під час занять гімнастикою, наприклад, стрибки в джеках, віджимання або присідання.

Программа кругового тренування в клубі має дуже багато спільного з інтервальними тренуваннями.  Великим бонусом є те, що заняття в клубі — це рівномірне навантаження на всі групи м’язів.

Доктор Вівіотт почала робити тренування HIIT у своєму місцевому тренажерному залі CrossFit близько року тому. «Навіть не дивлячись на те, що я займалася фізичними вправами протягом короткого періоду, я втратила жирові маси і почувала себе краще», — каже Вівіот. Позитивний досвід, який вона отримала підштовхнув її до вивчення доказів, що відтверджують користь Інтервальних тренувань.

Тож не втрачайте час, та записуйтесь на перше безкоштовне тренування в будь-якому клубі мережі FitCurves.

 

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close