Жовтневі знижки на соціальний абонемент!

Ми підготували для вас багато новинок в жовтні місяці, починаючи з насиченої программи по оздоровленню організму до шалених знижок на програму соціального абонемента.

Наша Компанія розуміє важливість оздоровлення та активних тренувань для жінки в будь-якому віці. Саме для тебе ми створили програму, яка враховує усі вікові особливості жінок літнього віку. Адже, ми як ніхто інший розуміємо важливість професійної турботи про Твоє тіло.

Наша мета – це здорова українська нація, в якій жінки почуваються здоровими, активними та здатними жити на повну силу з радістю та комфортом. На сам перед, здоров’я жінки починається з помірних тренувань, які завдяки рівномірному кардіо та силовому навантаженню роблять кожний м’яз вашого тіла сильним та еластичним. І тоді Ти здатна кожен день проживати не засмучуючись та без болю.

Весь жовтень в межах усієї мережі FitCurves, в кожному клубі будуть діяти особливі знижки на соціальний абонемент. В який входять головні складові: професійний супровід тренера, програма харчування, заміри та багато чого іншого.

Чому ж тренування так важливі?

Відсутність тренувань призводить до різних захворювань і не тільки опорно-рухового апарату. Коли Ви тренуєтеся до ваших м’язів та внутрішніх органів поступає кров насичена киснем, яка в свою чергу, забирає вуглекислий газ. Як наслідок якщо цей процес функціонує в нормі,

Якщо ми не піклуємося про своє тіло, починають відбуватися наступні зміни…

Слабке функціонування в м’язах призводить до зменшення кількості білка, потім міоглобіну, так званий – кисневий резерв. М’язи стають слабкими та млявими, і всі ці зміни відбуваються з часом в серцевому м’язі.

Прослідковується чіткий взаємозв’язок між функціонуванням внутрішніх органів і центральної нервової системи та відсутністю достатнього напруження м’язів, в наслідок зменшення потоку тонізувальних імпульсів.

Потрібно розуміти, що кров може виконувати свої функції, тільки перебуваючи в постійному русі. Цей рух проводиться по системі судин (еластичних трубочок) і забезпечується серцем. Завдяки судинній системі організму крові доступні всі куточки тіла людини, кожна клітина. Висновок, якщо є рух – є здоров’я.

Негативні зміни в м’язах пов’язані з руйнівними процесами які відбуваються в наших кістках. Знижується рівень кальцію та відбувається загибель найважливіших клітин в кісткових тканинах – остеобластів – молодих, первинних клітин, саме з них будується кісткова тканина.

Натомість, починають накопичуватися у великій кількості остеокласти – клітини, які руйнують кісткову тканину, в наслідок чого, вона втрачає міцність і починаються дегенеративні зміни, що вражають, окрім того, суглоби, відкладаються солі – і нажаль, результатом цього стане поява артриту.

Декілька років тому вчені знайшли молекулу якій дали назву — іризин. Що ж такого особливого в цьому відкритті? Вони знайшли взаємозв’язок між тренуваннями та щільністю кісток. Тобто, якщо жінка тренується то її кістки стають більш щільними та міцними, і навпаки, відсутність рухової активності призводить до ламкості та витонченості кісток. Іншими словами, рух – запобігає та покращує стан при остеопорозі.

І звичайно, при відсутності руху, відбуваються порушення ліпідного обміну, внаслідок чого – відкладення жиру в тканинах та на внутрішніх органах. При відсутності правильного глибокого дихання, що краще всього забезпечуються під час тренувань, ослаблюються дихальні м’язи – порушується процес газообміну в легенях.

Тож не зволікай і звертайся до будь-якого клубу мережі FitCurves! Та скористуйся можливістю отримати знижку на програму соціального абонементу вже сьогодні!

Поспішай кількість місць обмежена!

Запишитесь на первое занятие

phone instagram facebook telegram copyright checked play close